Radni Rady Miejskiej

w Dąbrowie Białostockiej kadencja 2014-2018

 

Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja w

Radzie Miejskiej

 

Okręg wyborczy

1

Adamowicz Elżbieta

Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych i Przestrzegania Prawa

Kamienna Nowa, Kamienna Stara, Kamienna Stara kol., Kirejewszczyzna, Kropiwno, Miedzianowo, Nowa Wieś, Osmołowszczyzna

2

Budnik Jarosław

Przewodniczący Rady Miejskiej

Dąbrowa Białostocka, ulice:

Gen. Sulika 2, 2a, 4a, 6, 6a

3

Chodziutko Paweł

Członek Komisji Spraw Społecznych i Przestrzegania Prawa

Bity Kamień, Nowinka, Reszkowce, Sadowo

4

Dziełak Marcin

Członek Komisji Gospodarczo - Finansowej

Brzozowo, Brzozowo Kolonia, Krugło, Łozowo, Łozowo kol., Mościcha, Nierośno

5

Grajewski Stanisław

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Członek Komisji Gospodarczo - Finansowej

Hamulka, Kuderewszczyzna, Lewki, Małowista, Olsza, Pięciowłóki, Trzyrzeczki, Sadek, Zwierzyniec Mały, Zwierzyniec Wielki

6

Hrynkiewicz Antoni

Członek Komisji Rewizynej

Dąbrowa Białostocka, ulice:

Armii Krajowej, Dworcowa, Krzyżanowskiego, Ks. Fordona, Południowa, Sikorskiego, Tuwima

7

Jackiewicz Ewelina Weronika

Członek Komisji Spraw Społecznych i Przestrzegania Prawa

Grodziszczany, Grzebienie, Różanystok

8

Jedliński Tadeusz

Członek Komisji Rewizyjnej

Dąbrowa Białostocka, ulice:

3 Maja, Jasionówka, Jasionówka kol., Łąkowa, Sportowa, Szkolna,11 Listopada

9

Kowalczuk Andrzej

Członek Komisji Spraw Społecznych i Przestrzegania Prawa

Dąbrowa Białostocka, ulice:

Dębowa, Górna, Jana Pawła II, Kasztanowa, Klonowa, Kołłštaja, Konopnickiej, Leszczynowa, Lipowa, małyszówka, Małyszówka kol., Piękna, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Solidarności, Sosnowa, świerkowa, Wierzbowa,Wojska Polskiego,

10

Krzywicka Beata Anna

Przewodniczący Komisji Gospodarczo - Finansowej

Dąbrowa Białostocka, ulice:

kalno, Kopernika, Kunawina, Leœna, Mickiewicza, Obwodowa, osiedlowa, Polna, Przytorowa, Wesoła, Słowackiego, Wąska

11

Mojżuk Paweł

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Dąbrowa Białostocka, ulice:

Gen. Sulika 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20

12

Raducha Halina

Członek Komisji Spraw Społecznych i Przestrzegania Prawa

Grabowo, Kropiwno, Ostrowie, Ostrowie kol., Szuszalewo

13

Rogińska Agnieszka

Członek Komisji Rewizyjnej

Dąbrowa Białostocka, ulice:

Kręta, Mała, Ogrodowa, Orzeszkowej, Plac Kościuszki, Słoneczna, Tysiąclecia PP

14

Szachułowicz Grzegorz

Członek Komisji Rewizyjnej

Harasimowicze, Harasimowicze kol., Jaczno, Stock

15

Żadziłko Adam

Członek Komisji Gospodarczo - Finansowej

Bagny, Jałówka, Podbagny, Sławno, Suchodolina, Wesołowo, Wiązówka, Wroczyńszczyzna