Ważne wiadomościNajnowsze wiadomości

Transmisja III sesji Rady Miejskiej w Dąbrowie Białostockiej

20.12.2018

Transmisja z III sesji Rady Miejskiej dostępna jest pod linkiem: https://youtu.be/_MT1GoSefkMPrzekazanie sprzętu dla Jednostek OSP z terenu Gminy Dąbrowa Białostocka

19.12.2018Przekazanie sprzętu dla Jednostek OSP z terenu Gminy Dąbrowa Białostocka współfinansowanego ze środków – Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości w ramach realizacji zadania z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości

W dniu 19 grudnia 2018 roku w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Białostockiej odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu ratowniczego, jednostkom Ochotniczych Staży Pożarnych zakupionego w 99% ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
Gmina Dąbrowa Białostocka na zakup sprzętu pozyskała dotację z Ministerstwa Sprawiedliwości w ramach Funduszu Sprawiedliwości w wysokości 31 064,62 zł, zaś wkład własny do projektu wynosi 1% (313,78 zł). Dzięki dotacji do jednostek OSP trafił nowoczesny sprzęt ratowniczy, który posłuży do realizacji zadań podczas akcji ratowniczych w komunikacji drogowej. Do OSP trafiły profesjonalny sprzęt służący do prowadzenia i zabezpieczenia działań ratowniczych, w skład którego wchodzą między innymi: piły do drewna, dyski świetlne FLARY, pachołki drogowe, parawany do osłony miejsca wypadku, taśmy ostrzegawcze, lizaki świetlne oraz sprzęt do prowadzenia działań ratownictwa drogowego.
Przekazania sprzętu dokonał Burmistrz Dąbrowy Białostockiej – Artur Gajlewicz z udziałem Prezesów Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Dąbrowa Białostocka.


Informacja o zwołaniu III sesji Rady Miejskiej

18.12.2018

Informacja o zwołaniu III sesji Rady Miejskiej.Nowe ogłoszenie

14.12.2018

Do BIP-u zostało dodane nowe ogłoszenie:
- Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze w MOPS w Dąbrowie Białostockiej.


Wigilia Miejska

13.12.2018
Informacja o przerwach w dostawie wody

12.12.2018

Firma STRABAG Sp. z o.o. jako Generalny Wykonawca na kontrakcie "Budowa i rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 673 wraz z drogowymi obiektami inżynierskimi i niezbędną infrastrukturą techniczną na odcinku Dąbrowa Białostocka – Sokółka wraz z obejściami miejscowości" informuje, że w związku z przebudową sieci wodociągowej będą przerwy w dostawie wody w dniu 14.12.2018 w godz. 9-15 w obrębie miejscowości Łozowo.


Paczka Dla Seniora 2018

10.12.2018Starsze wiadomości są dostępne w dziale Aktualności.